Zarabiaj z nami

 

Zostań Ambasadorem Marki
tu naprawdę pomagasz

Dla naszych klientów:

Jeżeli jesteś naszym zadowolonym klientem i chcesz pomóc osobom w Twoim otoczeniu, dołącz do naszego programu Ambasadorów i rozpocznij zarabianie z TherapyShower. Start jest bardzo prosty, a wynagrodzenie sięga nawet 50% od wartości sprzedaży. Wszelkie szczegóły znajdziesz poniżej:

Dla firm, blogerów, handlowców:

Jeżeli prowadzisz własny serwis WWW, jesteś Blogerem lub Vlogerem albo prowadzisz biznes i chcesz promować nasz produkt w zamian za prowizję od sprzedaży skontaktuj się z nami. Start jest bardzo prosty, a wynagrodzenie sięga nawet 50% od wartości sprzedaży. Szczegóły rejestracji znajdziesz poniżej:

 

Zobacz jakie to proste


1. Podaj swój adres e-mail aby utworzyć konto w programie partnerskim Therapy Shower

2. Podaj swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia, adres e-mail już podałeś wcześniej.

Jeżeli posiadasz kod osoby polecającej możesz go wpisać poniżej jeżeli takowego nie posiadasz nic nie wpisuj. Kliknij Zarejestruj

3. Otrzymasz od nas kilka wiadomości w zależności od tego jakie opcje zaznaczyłeś.

Jeżeli zarejestrowałeś się do Newslettera otrzymasz dodatkowo bon na zakupy który możesz wykorzystać lub podarować go bliskiej osobie. Otrzymasz również wiadomość która potwierdza Twoje dane które podałeś podczas rejestracji.

4. Twoje konto partnera jest jeszcze nieaktywne.

Po jego aktywacji najpóźniej w ciągu 24 godzin od rejestracji chyba, że rejestrujesz się w weekend to niestety musisz poczekać do poniedziałku uruchomimy Twoje konto Partnera . Każde konto weryfikujemy osobiście dlatego czasem poprosimy Cię o numer telefonu celem kontaktu.

5. Po aktywacji konta pojawi się nowa zakładka z dostępem do Panelu Twojego programu partnerskiego w Therapy Shower.

6. Tak wygląda Twój Panel administracyjny. Możesz polecać produkty za pomocą linku oraz kodu.